Tapahtumat


Syyskuu 2017
Aika Tapahtuma
24.09. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen, KPO ravit
24.09. klo: 16:00 Mikkeli, Suomenhevonen 110v -juhlalähtö, Nuorten Sarja & Prix du Nord
25.09. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri, Junnustartti -karsinta, Tammasarja 2017
26.09. klo: 18:00 Tampere, Teivo, Medilaser Kriterium- & HögforsGST Kriterium-karsinnat
27.09. klo: 18:00 Helsinki, Vermo, Isokenkä, Tammasarja
28.09. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa, Nuorten Sarja & Velj.Wahlsten kokelasmeeting
29.09. klo: 12:00 Seinäjoki, Amatööriohjastajien SM-liiga & Lounasravit
29.09. klo: 18:00 Pori, Toto4-ravit
30.09. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo, Poniravit
30.09. klo: 13:30 Forssa, Pilvenmäki, T76-ravit & Tammavaltikka & Pilvenmäen Maraton
Lokakuu 2017
Aika Tapahtuma
01.10. klo: 13:00 Kajaani, Nälkämaan valtias -ajo, Tammasarja
01.10. klo: 16:00 Mikkeli, Nuorten Sarja & Amatööriohjastajien SM-liiga
02.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio, Lumijoki-ilta. Amatööriohjastajien SM-karsinta
03.10. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti, Opiskelijaravit, Erkki I. Pesosen Muisto-ajo
04.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo, Karanor Teräsmiesliiga, Valtra Sisusarja
05.10. klo: 18:00 Kouvola, Nuorten Sarja 2017 & VW Kokelasmeeting & Prix du Nord karsin
06.10. klo: 12:00 Jyväskylä, Killeri, Lounasravit Killerillä
06.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo, Triplatonni Ravit & Nuorten Sarja 2017
06.10. klo: 18:00 Turku, Metsämäki, Kasvattajakruunun -alkuerät ja Veljekset Wahlsten kokelaat.
07.10. klo: 13:30 Tampere, Teivo, Medilaser & HögforsGST Kriterium & Tammer-ajo & Erilo-juoksu
07.10. klo: 14:30 Maarianhamina, Säsongavslutning
07.10. klo: 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara, Nuorten sarja
08.10. klo: 13:00 Forssa, Pilvenmäki, Junnustartti-karsinta & Nuorten Sarja & Amatööriohj.SM-kars.
08.10. klo: 16:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen
09.10. klo: 18:00 Seinäjoki, Ilkka-ajon karsinnat (LV) & Nuorten Sarja 2017
10.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo, Toto5-ravit
11.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo, Tammatähti, Veikkaus Salamakypärät
12.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
12.10. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa, JTT - & SHKL Hevosenomistajapokaali-karsinnat
13.10. klo: 12:00 Seinäjoki, Lounasravit
13.10. klo: 18:00 Pori, Satakunta-ajo karsinnat
14.10. klo: 12:00 Oulu, Äimärautio, Oulun poniravit
14.10. klo: 13:30 Mikkeli, Toto76-ravit
14.10. klo: 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara, Nuoret ohjastajat
15.10. klo: 13:00 Kajaani, Kauden päätös -ravit
16.10. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti, Nuorten Sarja 2017
17.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo, Triplatonni-ravit & Tammasarja 2017
18.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo, Vantaan Energian Voimaliiga, Tammatähti
19.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio, Nuorten Sarja 2017 (lv)
20.10. klo: 12:00 Kaustinen, Nikula, Lounasravit
20.10. klo: 18:00 Turku, Metsämäki, Nuorten Sarja 2017
21.10. klo: 13:30 Lahti, Jokimaa, Jokimaa Tekee Tähtiä & SHKL hevosenomistajapokaali
22.10. klo: 13:00 Seinäjoki, Kasvattajakruunu alkuerät & Ilkka-ajon karsinta (S4)
22.10. klo: 16:00 Rovaniemi, Mäntyvaara, Kauden päätös
23.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo, Racing Amaööriohjastajien SM-liigan finaalit & Nuorten Sarja
24.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo, Toto5-ravit
25.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo, Isokenkä, Tammasarja 2017
26.10. klo: 18:00 Kouvola, Kymenlaakso-ajo 2017 karsinnat & Nuorten sarja 2017
27.10. klo: 12:00 Forssa, Pilvenmäki, Lounasravit
27.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri, Nuorten Sarja 2017
28.10. klo: 13:30 Pori, St. Leger ja Satakunta-ajo
28.10. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee, Lappee Bonus
29.10. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen, Amatöörien SM-liigan Finaalit
29.10. klo: 16:00 Lahti, Jokimaa, Toto4-ravit
30.10. klo: 18:00 Seinäjoki, Triplatonni-ravit &Tammasarja 2017& Ilkka-ajon karsinta (S5)
31.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo, Tammasarja 2017