Tapahtumat


Marraskuu 2018
Aika Tapahtuma
19.11. klo: 18:00 Seinäjoki , Magic Monday
19.11. klo: 19:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
20.11. klo: 18:00 Tampere, Teivo
21.11. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Kultadiv.-Isokenkä, Kylmäveristen Tammatähti, Hippos-sarja
22.11. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Äimän Cup, Tammasarja 2018 LV
23.11. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo , Hevosklinikka Kuopio - lounasravit
23.11. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Toto5-ravit & Tammasarja 2018
23.11. klo: 18:00 Seinäjoki , Ilkka-ajon finaalit & Varsakunkku-karsinnat
24.11. klo: 14:00 Turku, Metsämäki , Kasvattajakruunu 2-v. o & t
25.11. klo: 13:00 Joensuu, Linnunlahti , Hyvinvointiravit
25.11. klo: 16:00 Kaustinen, Nikula , Tammasarja 2018 LV, Hevari.fi Kokelasmeeting, monté (lv)
26.11. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
26.11. klo: 19:00 Lappeenranta, Lappee , Magic monday
27.11. klo: 18:00 Tampere, Teivo
28.11. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Kokelasmeeting
29.11. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Kultajousi Naisten Ilta,Äimän Cup-osakilpailu,Mimmien Maili
30.11. klo: 12:00 Jyväskylä, Killeri , Lounasravit Killerillä
30.11. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Toto5-ravit & Nuorten Sarja 2018
Joulukuu 2018
Aika Tapahtuma
01.12. klo: 14:00 Seinäjoki , Toto76- & Kasvattajakruunu- & Varsakunkkufinaalit
02.12. klo: 16:00 Kouvola
03.12. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday
03.12. klo: 19:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday
04.12. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Nuorten Sarja 2018
05.12. klo: 12:00 Lappeenranta, Lappee , Lounasravit
05.12. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Derbyrevanssi, Karanor Teräsmiesliiga, Valtra Sisusarja
06.12. klo: 13:00 Kaustinen, Nikula , Itsenäisyyspäiväravit, Nuorten Sarja 2018 SH
06.12. klo: 16:00 Forssa, Pilvenmäki , Toto5-ravit & Kokelasmeeting
07.12. klo: 12:00 Oulu, Äimärautio , Lounasravit
07.12. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , ESHJL-pikkujouluravit
07.12. klo: 18:00 Pori , Nuorten Sarja 2018 LV
08.12. klo: 14:00 Oulu, Äimärautio , Äimärautio 110 v. juhlaravit,76-karsinnat,Äimän Cup -finaali
09.12. klo: 14:00 Kouvola , Eläinten Joulu & Erätulet -ravitapahtuma
10.12. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
10.12. klo: 19:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday
11.12. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Supertiistai & Pimara Cup -karsinnat
12.12. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , ULHO Uudenmaan Upein karsinta, Isokenkä, Divkars
13.12. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Toto5-ravit & Tammasarja 2018
14.12. klo: 12:00 Lappeenranta, Lappee , Lounasravit
14.12. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Nuorten Sarja 2018
15.12. klo: 14:00 Kuopio, Sorsasalo , T76-ravit & Varsakunkku-finaali
16.12. klo: 16:00 Forssa, Pilvenmäki , Toto5-ravit
17.12. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , MM
17.12. klo: 19:00 Tampere, Teivo , Magic Monday
18.12. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Pamaus-rvit & Nuorten Sarja 2018 LV 3-v.
19.12. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Neljä Kilometriä - Vantaan Energian Voimaliiga, Monté, DivKa
20.12. klo: 18:00 Kouvola , Nuorten Sarja 2018 SH
21.12. klo: 12:00 Seinäjoki , Lounasravit
21.12. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
22.12. klo: 14:00 Tampere, Teivo , Toto76-ravit & Pimara Cup-finaali
23.12. klo: 16:00 Kaustinen, Nikula , Nuorten Sarja 2018 LV, monté (kv)
26.12. klo: 16:00 Helsinki, Vermo , Uudenmaan Upein, Köppinen kiittää, 2-vuotislähtö, Tammatähti
27.12. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Tammasarja 2018 SH
28.12. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo , Hevosklinikka Kuopio - lounasravit
28.12. klo: 18:00 Pori
29.12. klo: 14:00 Lahti, Jokimaa , T76-ravit & Oppilasmeeting -finaali
30.12. klo: 16:00 Lappeenranta, Lappee
31.12. klo: 16:00 Jyväskylä, Killeri , Uudenvuoden aatto, Nuorten Sarja 2018 LV3