Tapahtumat


Syyskuu 2018
Aika Tapahtuma
19.09. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Derbysarja 2018
20.09. klo: 18:00 Seinäjoki , Tuplatonnit&Hevari.fi Kokelasmeet&Junnust-kars&RavinT5-ohjk.
21.09. klo: 12:00 Pori , Lounasravit
21.09. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
21.09. klo: 18:00 Kouvola , Tuplatonni-ravit
22.09. klo: 12:00 Turku, Metsämäki , Poniravit
22.09. klo: 14:00 Lappeenranta, Lappee , Villinmiehen Tammakilpailut
22.09. klo: 18:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Hippos Sarja lv
23.09. klo: 13:00 Tornio, Laivakangas , Lapin Mestaruudet & Nuorten Sarja 2018 LV
23.09. klo: 17:00 Lahti, Jokimaa , Junnustartti-karsinta & Amatöörien SM-liiga & Kokelasmeeting
24.09. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Suomalainen Ilta & NS 2018 & TS 2018 & Amat. Sm-liiga
25.09. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Medilaser- & HögforsGST Kriterium-karsinnat
26.09. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Tammatähti, Hevari.fi-Kokelasmeeting
27.09. klo: 18:00 Kouvola , Nuorten Sarja 2018 LV
28.09. klo: 12:00 Joensuu, Linnunlahti , Lounasravit
28.09. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Tuplatonni
29.09. klo: 12:00 Kajaani , Poniravit
29.09. klo: 14:00 Mikkeli , Junnustartti -finaali (L2)
30.09. klo: 13:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
30.09. klo: 16:00 Kaustinen, Nikula , Jixy-ajo, Ravinaisten T4-ohj. kilp, Arctic monté cup
Lokakuu 2018
Aika Tapahtuma
01.10. klo: 18:00 Seinäjoki , Magic Monday
01.10. klo: 19:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
02.10. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Tuplatonni-ravit & Karin haasteajo
03.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Valtra Sisusarja, Hippos-sarja, Monté
04.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Äimän Cup-osakilpailu
05.10. klo: 12:00 Kaustinen, Nikula , Lounasravit
05.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Amat. SM-finaalit & Tammasarja 2018 & Junnustartti -karsinta
06.10. klo: 14:00 Tampere, Teivo , Kriterium-finaalit & Tammer-ajo & Erilo-juoksu & 76-finaalit
07.10. klo: 13:00 Mikkeli , Nuorten Sarja 2018 LV 3-v.
08.10. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
08.10. klo: 19:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday
09.10. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaa Tekee Tähtiä - & Hevosenom.pokaali -karsinnat
10.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Tammatähdet lv + kv, Karanor Teräsmiesl, Tammas 2018, Kyvyt
11.10. klo: 18:00 Seinäjoki , Nuorten Sarja 2018 (SH 3)
12.10. klo: 12:00 Mikkeli , Lounasravit
12.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
12.10. klo: 18:00 Pori , Satakunta-ajon karsinnat
13.10. klo: 14:00 Helsinki, Vermo , Derbyn TammaChampion, Kolmivuotispokaali 3-v, Tawaststjernan
14.10. klo: 12:00 Maarianhamina , Ravikauden päätösravit
14.10. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Amatööriohjastajien SM-finaalit, Tammasarja 2018 SH
14.10. klo: 16:00 Lappeenranta, Lappee , Prix du Nord
15.10. klo: 18:00 Kaustinen, Nikula , MM - Magic Monday-ravit
15.10. klo: 19:00 Kouvola , Magic Monday
16.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Junnustartti-karsinta & Kokelasmeeting
17.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Wahlsten Salamakypärät, 2-vuoti
18.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Äimän Cup-osakilpailu
19.10. klo: 12:00 Seinäjoki , Lounasravit
19.10. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Kasv kr ae 4-v t + o, Nuorten Sarja 2018 SH
20.10. klo: 14:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaa Tekee Tähtiä & SHKL Hevosenomistajapokaali
21.10. klo: 13:00 Mikkeli , Varsakunkku-karsinta (4or)
22.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , MM
22.10. klo: 19:00 Lappeenranta, Lappee , Magic Monday
23.10. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Toto5, opiskelijaravit
24.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Kultadivisioonakarsinta
25.10. klo: 18:00 Kouvola , Kymenlaakso-ajo 2018 karsinnat & Huippudivisioonakarsinta
26.10. klo: 18:00 Pori , Tammasarja 2018 SH
27.10. klo: 14:00 Pori , St. Leger ja Satakunta-ajo, junnustartti fin.3v
27.10. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee
28.10. klo: 17:00 Lahti, Jokimaa , Toto5-ravit & Kokelasmeeting -karsinta
29.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday
29.10. klo: 19:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday
30.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Tammasarja 2018
31.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Finn-Tack Cup -karsinnat