Tapahtumat


Tammikuu 2020
Aika Tapahtuma
26.01. klo: 13:00 Pori
27.01. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
27.01. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
28.01. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
29.01. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Valtra Sisusarja
30.01. klo: 18:00 Seinäjoki , Torstairavit
31.01. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
Helmikuu 2020
Aika Tapahtuma
01.02. klo: 16:30 Kuopio, Sorsasalo , Superlauantai & Finntack-Valjaskulma Cup -finaali
01.02. klo: 16:30 Turku, Metsämäki , Superlauantai
02.02. klo: 13:00 Oulu, Äimärautio
03.02. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee , Magic Monday
03.02. klo: 18:00 Pori , Magic Monday
04.02. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Teivon Talvistayer
05.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Kylmäveristen Tammatähti
06.02. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaan ravit
07.02. klo: 18:00 Seinäjoki , Kylmäveristen Monte-Talvimeeting
08.02. klo: 14:00 Helsinki, Vermo , Talvimalja, Ravilauantai
09.02. klo: 13:00 Forssa, Pilvenmäki , Sunnuntairavit Pilvenmäellä
09.02. klo: 16:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Kauden avausravit
10.02. klo: 18:00 Kaustinen, Nikula , Magic Monday
10.02. klo: 18:00 Kouvola , Magic monday
11.02. klo: 18:00 Tampere, Teivo
12.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Salamakypärät All Stars, Valtra Sisusarja
13.02. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
14.02. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
15.02. klo: 14:00 Oulu, Äimärautio , Ravilauantai, Kavioliiga-osakilpailu
16.02. klo: 13:00 Joensuu, Linnunlahti , Sunnuntairavit
17.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday
17.02. klo: 18:00 Seinäjoki , Magic Monday
18.02. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
19.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , TherMidas VET Tammatähti, Karanor Teräsmiesliiga
20.02. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaan ravit
21.02. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee , Perjantain iltaravit
22.02. klo: 14:00 Mikkeli , Ravilauantai & Kavioliiga-osakilpailu
23.02. klo: 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Etelä-Suomessa , Vermon Talvirieha & poni- ja paikallisravit
23.02. klo: 13:00 Kaustinen, Nikula , Nuorten Sarja 2020
23.02. klo: 16:00 Kuopio, Sorsasalo , Winter Monte meeting -karsinta
24.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday
24.02. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
25.02. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Nuorten Sarja 2020
26.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Derbyn Talvisuosikki
27.02. klo: 18:00 Kouvola
28.02. klo: 18:00 Pori
29.02. klo: 14:00 Lahti, Jokimaa , Kavioliiga Grand Prix