Tapahtumat


Syyskuu 2019
Aika Tapahtuma
19.09. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Mäntsälä-ravit
20.09. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo , Hevosklinikka Kuopio-lounasravit
20.09. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Bileperjantai, Nuorten Sarjat
20.09. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Bileperjantai
21.09. klo: 14:00 Forssa, Pilvenmäki , Tammavaltikka & Pilvenmäki Maraton & Kavioliiga-ravit
22.09. klo: 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Etelä-Suomessa , Vermon paikallisravit ja konttitori
22.09. klo: 13:00 Tornio, Laivakangas
22.09. klo: 16:00 Seinäjoki , Hotel Sorsanpesä Cup & Amatööriohjastajien SM-liiga
23.09. klo: 18:00 Kouvola , Magic Monday
24.09. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Medilaser Kriterium & HögforsGST Kriterium-karsinnat
25.09. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , EM-katsastus, Vantaan Energian Voimaliiga, Valtra Sisusarja
26.09. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Torstairavit,Tammasarja (SH)
27.09. klo: 12:00 Kajaani , Kauden päätös & lounasravit
27.09. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Joensuun perjantairavit
27.09. klo: 18:00 Pori , Bileperjantai
28.09. klo: 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Pohjanmaalla , Paikallisravit Halsualla
28.09. klo: 14:00 Lappeenranta, Lappee , Villinmiehen Tammakilpailu finaalit 4-v lv, 5-v sh
28.09. klo: 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
29.09. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Amatööriohjastajien SM-finaali
29.09. klo: 14:00 Jyväskylä, Killeri
29.09. klo: 16:00 Lahti, Jokimaa , Sunnuntairavit
30.09. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
30.09. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday
Lokakuu 2019
Aika Tapahtuma
01.10. klo: 18:00 Seinäjoki
02.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Kuuma Keskiviikko, Derby-sarja, Tammatähti
03.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Opiskelijaravit,Toto-SM karsinnat, Nuorten Sarja (SH)
04.10. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Perjantairavit Pilvenmäellä
04.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Bileperjantai, Amat.SM-fin & Varsakunkku kars. & Ponsse Cup
05.10. klo: 00:00 Maarianhamina , Kauden päätösravit
05.10. klo: 14:00 Tampere, Teivo , Medilaser Kriterium & HögforsGST Kriterium & Divis. finaalit
06.10. klo: 13:00 Kouvola , Nuorten sarja & Prix du Nord
06.10. klo: 16:00 Rovaniemi, Mäntyvaara , Tuplatonni
07.10. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
07.10. klo: 18:00 Pori , Magic Monday
08.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Racing, Vapo Kasvattajakruunu -alkuerä
09.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Karanor Teräsmiesliiga, Tammasarja, III-divisioonakarsinta
10.10. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Orimattila-ravit
11.10. klo: 12:00 Seinäjoki , Lounasravit
11.10. klo: 16:00 Helsinki, Vermo , EM-Ravit alkavat
12.10. klo: 15:30 Helsinki, Vermo , UET GP 4-v, 3- ja 5-v EM, Kavioliiga-osakilpailu
13.10. klo: 16:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen sunnuntairavit
14.10. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee
14.10. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup-karsinta
15.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Nuorten Sarja 2019 & Wahlsten Tie Tähtiin 2019
16.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo
17.10. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , JTT- & Hevosenomistajapokaali -karsinnat
18.10. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo , Hevosklinikka Kuopio-lounasravit
18.10. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
18.10. klo: 18:00 Pori , Satakunta-ajon karsinnat
19.10. klo: 14:00 Seinäjoki , Kavioliiga-ravit & Kasv.kruunu alkuerät & Nuorten Sarja 2019
20.10. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Sunnuntairavit
20.10. klo: 16:00 Forssa, Pilvenmäki , Speedex-ravit
21.10. klo: 18:00 Kaustinen, Nikula , MM - Magic Monday-ravit
21.10. klo: 18:00 Kouvola , Magic Monday
22.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Nuorten Sarja 2019
23.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Kolmivuotistähti
24.10. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee
25.10. klo: 12:00 Jyväskylä, Killeri , Killerin lounasravit
25.10. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Nuorten Sarja 2019
25.10. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
26.10. klo: 14:00 Lahti, Jokimaa , Kavioliiga-ravit & JTT & SHKL Hevosenomistajapokaali
27.10. klo: 13:00 Joensuu, Linnunlahti , Erkki I. Pesosen muistoajo
27.10. klo: 16:00 Seinäjoki , HotelSorsanpesäCup&Varsakunkku-karsinnat&PrixduNord-karsinta
28.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday
28.10. klo: 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
29.10. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
30.10. klo: 18:00 Helsinki, Vermo
31.10. klo: 18:00 Kouvola , Kymenlaakso-ajon karsinnat