Tapahtumat


Lokakuu 2020
Aika Tapahtuma
25.10. klo: 00:00 Lappeenranta, Lappee , Sunnuntai ravit
26.10. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday
26.10. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Magic Monday
27.10. klo: 00:00 Joensuu, Linnunlahti
28.10. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Glenn Kosmos Memorial, Salamakypärät, Viisivuotislähtö
29.10. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , JTT- & Hevosenomistajapokaalin karsinnat
30.10. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Kasvattajaravit & P-S Hevosjalostusliiton Kasvattaja-ajot
30.10. klo: 00:00 Seinäjoki , After work -ravit
31.10. klo: 00:00 Kouvola , Kymenlaakso-ajo,Kouvola-ajo
Marraskuu 2020
Aika Tapahtuma
01.11. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -karsinta
02.11. klo: 00:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
02.11. klo: 00:00 Rovaniemi, Mäntyvaara , Magic Monday
03.11. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Junnustartti-karsinta sh
04.11. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Finn-Tack Cupin karsinnat, Voimaliiga
05.11. klo: 00:00 Lappeenranta, Lappee , Torstain iltaravit
05.11. klo: 00:00 Seinäjoki , Varsakunkku-karsinta 4v o/r & Nuorten Sarja 2020
06.11. klo: 00:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
06.11. klo: 00:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Keskisen perjantairavit
07.11. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , Kavioliiga & JTT & SHKL Hevosenomistajapokaali & Best Lady
08.11. klo: 00:00 Mikkeli , Nuorten Sarja
08.11. klo: 00:00 Pori , Isänpäivän perheravit
09.11. klo: 00:00 Kaustinen, Nikula , Magic Monday
09.11. klo: 00:00 Kouvola , Magic Monday
10.11. klo: 00:00 Jyväskylä, Killeri , Kasvattajakruunu välierät 4v, Tammaderby karsinnat sh
11.11. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Tammatähti, Karanor Teräsmiesliiga
12.11. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Kultajousi Naisten Ilta
13.11. klo: 00:00 Forssa, Pilvenmäki , Perjantairavit Pilvenmäellä
13.11. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Junnustartti kars. & Varsakunkku kars. & Ponsse Cup kars.
14.11. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Kavioliiga GP
15.11. klo: 00:00 Joensuu, Linnunlahti , Maakunnan mestaruusajot & Erkki I. Pesosen muistoajo
15.11. klo: 00:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
16.11. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
16.11. klo: 00:00 Seinäjoki , Racing & Vapo Kasvattajakruunu välierät, Magic Monday
17.11. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
18.11. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
19.11. klo: 00:00 Lappeenranta, Lappee , Torstain iltaravit
20.11. klo: 00:00 Forssa, Pilvenmäki , Pikkujouluravit
20.11. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Varsakunkku karsinta
21.11. klo: 00:00 Jyväskylä, Killeri , Kasvattajakruunu finaalit 4v,Tammaderby sh,Junnustartti fina
22.11. klo: 00:00 Kaustinen, Nikula , Volttiravit, Nuorten Sarja 2020
23.11. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday, Divisioonakarsinnat
23.11. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Magic Monday
24.11. klo: 00:00 Pori , Porin ravit
25.11. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
26.11. klo: 00:00 Kouvola , Nuorten sarja & Tammalähdöt
27.11. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , ESHJL-pikkujouluravit & I Divisioona -karsinta
27.11. klo: 00:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Pikkujouluravit, Nuorten Sarja 2020
28.11. klo: 00:00 Seinäjoki , Kavioliiga, Racing & Vapo Kasvattajakruunufinaalit
29.11. klo: 00:00 Mikkeli , Prix du Nord
29.11. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Muhos-Ajo
30.11. klo: 00:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
30.11. klo: 00:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday
Joulukuu 2020
Aika Tapahtuma
01.12. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Varsakunkku finaali & Ponsse Cup karsinta
02.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
03.12. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , Suomen Ravivalmentajat ry:n 50-v. Juhlaravit
04.12. klo: 00:00 Kouvola , Valkeala-ajo & Pikkujoulu-ravit
04.12. klo: 00:00 Seinäjoki , Hevosenomistajien Pikkujoulu & Nuorten Sarja 2020
05.12. klo: 00:00 Lappeenranta, Lappee , Eläinten Joulu ravit
05.12. klo: 00:00 Rovaniemi, Mäntyvaara , Arctic Horse Race
06.12. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Itsenäisyyspäivän ravit
07.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday
07.12. klo: 00:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
08.12. klo: 00:00 Seinäjoki
09.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
10.12. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -karsinta
11.12. klo: 00:00 Joensuu, Linnunlahti , Pamaus-ravit
11.12. klo: 00:00 Pori , Luvia-ilta
12.12. klo: 00:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen kauden päätös
13.12. klo: 00:00 Kouvola , Eläinten Joulu & Erätulet -ravitapahtuma & Nuorten Sarja
14.12. klo: 00:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday Pilvenmäellä
14.12. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday
15.12. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
16.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Uudenmaan Upein -karsinnat
17.12. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , Jokimaan iltaravit
18.12. klo: 00:00 Jyväskylä, Killeri
18.12. klo: 00:00 Kaustinen, Nikula
19.12. klo: 00:00 Oulu, Äimärautio , Ponsse Cup -finaali
20.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
21.12. klo: 00:00 Lappeenranta, Lappee , Magic Monday
21.12. klo: 00:00 Pori , Magic Monday
22.12. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
23.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo
26.12. klo: 00:00 Kuopio, Sorsasalo , Divisioonafinaalit
27.12. klo: 00:00 Kouvola
28.12. klo: 00:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
28.12. klo: 00:00 Seinäjoki , Magic Monday
29.12. klo: 00:00 Tampere, Teivo , Teivon ravit
30.12. klo: 00:00 Helsinki, Vermo , Uudenmaan Upein, Neljä Kilometriä
31.12. klo: 00:00 Forssa, Pilvenmäki , Uuden vuoden ravit